Menu
Zapisy online

O nas

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne DERMAPES zostało założone w 2015 roku.  Oferujemy pełen zakres usług uzupełniających się zabiegów oraz terapii z zakresu podologii, podologii dziecięcej, podologii dłoni, pielęgnacji stóp. Przeprowadzamy nowoczesne komputerowe badanie stóp oraz projektujemy indywidualne wkładki ortopedyczne 3D.

Nasz zespół specjalistów na bieżąco śledzi światowe innowacje w dziedzinie podologii, ortopedii, dermatologii i kosmetologii oraz wybiera najskuteczniejsze metody terapii oraz profilaktyki włączając je do własnej oferty.

W Centrum DERMAPES można w przyjaznej, domowej i bezpiecznej atmosferze zadbać o piękno swoich nóg, wyleczyć problemy chorobowe stóp oraz dłoni, jak i zadbać o prawidłową pielęgnację i wizualne aspekty swojego ciała.

dobry gabinet podologicznyPełen profesjonalizmu, doświadczenia oraz sympatii do pacjentów personel, zadba o bezpieczeństwo oraz o satysfakcjonujące efekty leczenia. W Naszym Centrum dbamy o holistyczne i indywidalne podejście do każdego pacjenta i jego problemów w obrębie stóp i dłoni.

Jako jedno z nielicznych miejsc na mapie Warszawy specjalizuje się tylko w kompleksowej opiece nad kończynami dolnymi oraz leczeniem problemów skóry, paznokci stóp i dłoni.

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne Dermapes to luksusowe, przestronne ale zarówno bardzo przytulne i domowe wnętrze. Centrum składa się z 5 gabinetów oraz specjalistycznie wyposażonej sterylizatorni, daje to poczucie bezpieczeństwa oraz kompleksowej opieki Naszych pacjentów.

Serdecznie zapraszam,

Właścicielka Centrum DERMAPES oraz specjalista podolog Oliwia Wachnicka

X