Menu
Zapisy online

Regulamin
przyjmowania
pacjentów
w czasie
trwania
pandemii
Covid-19

Informujemy, iż każda osoba chcąca skorzystać z usług Centrum Dermapes będzie zobowiązana do przestrzegania poniższych zasad:

 1. Prosimy o przychodzenie na wizyty punktualnie. Osoby przychodzące przed czasem będą wpuszczane do lokalu dopiero o wyznaczonej godzinie. Osoby spóźnione więcej niż 10 minut nie będą przyjmowane.
 1. Prosimy o przychodzenie na wizyty pojedynczo, ponieważ w poczekalni może znajdować się tylko jedna osoba. Wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne lub niepełnoletnie wymagające obecności opiekuna. W takich przypadkach obie osoby są zobowiązane do przestrzegania wymienionych zasad.
 1. Osoby przychodzące na wizytę są zobowiązane do zasłaniania ust oraz nosa maseczką zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.
 1. Wejście do lokalu będzie możliwe po otworzeniu drzwi przez personel.
 1. Po wejściu zostanie zmierzona temperatura przy pomocy bezdotykowego termometru.
 1. Po zmierzeniu temperatury należy udać się do łazienki w celu umycia i dezynfekcji rąk.
 1. Po dezynfekcji rąk prosimy o nie dotykanie twarzy, włosów oraz często używanych przedmiotów tj. telefon.
 1. Po zapewnieniu środków ochrony osobistej pacjent będzie proszony o wypełnienie karty dotyczącej stanu zdrowia i możliwości zarażenia wirusem SARS-CoV-2.
 1. Po wypełnieniu karty pacjent będzie proszony bezpośrednio do gabinetu. W miarę możliwości prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od personelu w trakcie przemieszczania się.
 1. Prosimy o kierowanie się bezpośrednio na fotel przeznaczony dla pacjenta.
 1. W gabinecie pacjent dostanie odpowiednie wytyczne bezpośrednio od podologa.
 1. Informujemy, iż w trosce o zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, nie będziemy podawać podczas zabiegów napoi gorących tj. kawa i herbata. W przypadkach koniecznych możemy podać wodę w jednorazowym kubku.
 1. Po wykonanym zabiegu pacjent zostanie poproszony o dokonanie płatności metodą bezdotykową (BLIK lub karta płatnicza), jeżeli nie ma takiej możliwości gotówką.
 1. W przypadku umawiania kolejnej wizyty należy zachować 1,5 metra odstępu od recepcji zgodnie z wyznaczoną linią. Wizytę kontrolną można umówić również poprzez kontakt telefoniczny lub portal moment.pl.
 1. Po wyjściu z lokalu rękawiczki należy wyrzucić do specjalnego kosza znajdującego się przy windzie.
 1. Wyjście z lokalu będzie możliwe po otworzeniu drzwi przez personel.

Dziękujemy,

Centrum DERMAPES

X